Hakkımda - About Me

           Nonethelessh namı diğer "Üstad" (Kaşıklı Voyvoda olarak da bilinir kısaca 'Kaşıklı' diye de anılabilir) 7 Ocak 1983'te İstanbul'da doğdu. Liseye kadar İstanbul'da okudu. Daha sonra hayatının en zor kararını verip ve gemilerini yakıp Eskişehir'e gitti. Orada 5 yıl kaldı ve Anadolu Üniversitesi Arkeoloji bölümünde okuyup mezun oldu.
                 
                 Yazmaya 14 yaşında günlük tutarak başladı. Kimseye anlatamadıklarını, kendine söylemediklerini, içindeki küçük kız çocuğunu o günlüklere yazdı. Büyüdüğünde aşklarını, hırslarını, öfkesini, nefretini, sevgisini daha karanlık bir dille dökmeyi öğrendi. En sonunda insanlara yayılmayı, haykırmayı uygun buldu. Önce 2006'da Milliyet'in blog sayfasında, ardından çeşitli forumlar ve sayfalarda yazmaya başladı. Mütevazı kişiliği, imalı ve dolu yazı dili ile beğeni topladı.
                 
                  4 yıllık bir yazma arasından sonra 2011 yılında yeniden kalemle barıştı. Milliyet'in blog sayfasında yazmaya devam ettiği sırada bir kadın yaşam ve moda sitesi olan Böğürtlen Reçeli''nden yazarlık teklifi aldı ve orada "Aşk ve İlişkiler Editölüğü" ne başladı. Daha sonra Kızlar Soruyor adlı bir sosyal paylaşım ve gençlik sitesinden yazarlık teklifi aldı ve orada da yazmaya devam etti. Ardından çok geç kaldığını düşündüğü "resmi blog sitesi" projesini hayata geçirdi ve nonethelessh.blogspot.com doğdu. 
                
             Halen saydığı bu üç sitede yazmaya devam eden Nonethelessh, gerçek hayatında "Devlet işi" yapan, boş zamanlarında da müziksiz yaşayamayan, kalemiyle anlatan, uslanmaz bir "Ayarsız Film Rüyacısı", ciddi bir "Tarot Seansçısı", "Amatör Karakalem Çizer", entel, dantel bir insan evladı olarak hayatına devam etmektedir.