16 Mayıs 2011 Pazartesi

Haremlik Selamlık Aklı

Ne güzel (!) rastlantıdır ki ben bu yazıyı yazmaya başlarken dışarıdan yazının zihniyetine sahip iktidar şakşakçılarının anonsu geliyordu! Ne kadar mesut oldum anlatamam. Tilkilerim de coşkuma dayanamayıp inlerine girdi. Çok hoş oldu cidden. Tesadüfün böylesi işte ne denir ki…

Haram derler yediğinize, rüşvet derler almazlar selamınızı; onlara kalsa ettiğiniz kelamlar tövbe şeytan işidir, zinhar siz doğru yolun sözünü etmezsiniz; eliniz belinizden, diliniz zikrinizden zehirlidir; eşitlik, özgürlük, kardeşlik kafir işidir, söyleyenler söyletenlerle cehennemin en derin yerinde azaplar çekecek, cennettekilere kul köle olacaklardır; namus diye gerinip kara cahil beşere hava atanlar haremini dörtlerken, siz tek eşlilikle en namussuz oluverirsiniz; şeriat nefsinizi törpülemeli, es kaza yaptığınız her dünyevi yatırım için ahretinizdeki keyfinizden feragat etmelisiniz ki Araf’ta “Cennet’e gidecekler lütfen sol kapıdan geçsin” anonsu size yapılsın.
Ne?! Unutun her şeyi! Biz ve bizim gibiler yüzde yüz cehennemde yanacağız!
Beyoğlu İstiklal’deki bazı kafelere hatta kafir mekanları mı demeliydik(?) “Çift Koltuk Koyma” yasağı gelmiş. Zabıtalar hiçbir gerekçe göstermeden, gayri ihtiyari hiddetlenerek (!) emre karşı mı geliyorsun sen diyip sözlü azarlamayla birlikte bütün çift sandalye, koltuk, armut minder vs. toplayıp götürmüşler. Hatta tanesi 250 TL civarında olan çift kişilik koltuklar ve toplanan diğer eşyalar belediye deposuna kaldırılıp kırılıyormuş. Dahası zabıtanın bunu neden yaptığı ile ilgili bir fikri de yokmuş!
Kafe sahipleriyle yapılan görüşmeler de bunu doğruluyor. Çiftler yan yana oturmasın diye mi yaptınız diye soran kafe sahibine “güzel tespit” diye cevap veriliyorsa yakında burka da giyeriz haberiniz olsun!
Aklınız Kalkınmamış ve Paklanmamışsa doğaldır bu tarz uygulamalar. Hele ki haremlik selamlığa karşı iseniz ve bu buram buram “Takdir-i İlahi”den ise kaçınılmaz sonunuz ulu orta “zina yapmaktan” cezalandırılmaktır. Bu uğurda cihat da yapılır, sandalye de kırılır, koltuk da sökülür, hiç kusura bakmayın!
Alkış sesleri geliyor şimdi de arkamdan… Duydular mı nedir bu mükemmel uygulamayı? Kara haber tez duyulurmuş, bir “Fatiha” okuyalım ruhumuz arınsın…
Sonra mı?
12 Haziran’dan sonra türban satışlarında patlama olur ve sosyallik ölürse git gide şaşırmayın, benden söylemesi…
Saygılar efendim…
            Detay İçin Tıklayın

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder