30 Mayıs 2011 Pazartesi

Google’da En Çok Arananların Alt Metni: Pedofoli

Ey profilini şirin bebek, şeker çocuk tarzı photoshopla renklendirilmiş fotoğraflarla süsleyen, minik kız ile küçük çocuğu dudak dudağa gösteren, iç çamaşırından içeri bakan çocuğu şirin bulup fotoğraf olarak kullanan ey lanet zihniyet bu satırlar artık sizden bıktığımın resmi belgesidir iyi okuyun!

Sonunda tepem attı bu konuda. Çünkü bıktım artık. Her yerdesiniz, her şeydesiniz batmaya başladınız. Google’da en çok aratılan kelimelerin alt metnindeki zihniyet siz Pedofilsiniz!
Pedolofi yani sübyancılık ergenlik çağından küçük çocuklara karşı cinsel ilgi, eğilim ve sapkınlık duyulması anlamına gelen psikoseksüel rahatsızlıktır. Bu rahatsızlığı yaşayanlara ise pedofil veya sübyancı denir.
Bir pedofil yetişkin cinselliğinden yeteri hazzı duyamayan, özgüveni zarar görmüş veya eksik, farklı psikolojik sorunları bulunan, bilinçaltında bastırılmış tuhaf davranışları veya sapkınlık eğilimi olan biri olabilir. Bu yüzden çocukları yetişkinlerden daha az “tehlikeli” görür. Çocuğun cinsiyetinin önemi yoktur, buradaki ana yönelim az tehlike şıkkıdır. Bu durum çocuklarda çok ciddi travmalara sebep olabildiği gibi aileye açılamayan, muhtemelen konu hakkında istismar ve tehdit edildiğinden ileride intihar etme olasılığı normal bir bireye göre çok daha fazladır. Hatta bu durum yüzünden ileride aile hayatı mahvolabilir.
Gelelim o fotoğrafları maharet gibi kullanan özellikle 35 yaş ve üzeri internet kullanıcısı sanal kişiliksizlere. Ben bu kavram popüler olmadan (Bkz. Kayseri’de Ramazan Bayramı’nda kaybolan çocuklar ve diğer korkunç haberler) önce kavramı işin içine katmadan bu tarz fotoğrafları kullanmaya eğilimi olanları esefle kınıyordum zaten. Benimle iletişim kurmaya kalktıklarında çoğu kez yaş kompleksleri var diye düşünüyordum. Yani fazla masummuşum düşüncemde. Ve enteresan bir şekilde 30 yaş ve üzeri bu tarz şeyler yapıyordu.
Şimdi her 35 yaş ve üzerinde olup bebek fotoğrafı kullanan insan pedofildir dersek haksızlık ederim sanırım. Ama altına şunu desem ve altına imza atsam hiç kimse itiraz edemez: En az bir kez, masum ya da değil meraktan ya da bilinçli olarak sebep her ne olursa olsun kişi Google’dan Çocuk Pornosu, Çıtır Kız alt metinli bir şey aratmış, izlemiş, müstehcen olması kaçınılmaz fotoğraflara bakmış ve bundan haz duymuşsa içinde bir pedofil var demektir.
Yakında internet hakkında çok şaşırtıcı bir yazı dizim olacak, bu bir başlangıç olsun…
Bekleyin…
Saygılar efendim…


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder